Lidé v Atosu

Pět příběhů za tisíc slov.
Developer

Baví mě volnost, kterou při práci mám

Alois Sečkár
Application Developer

Do Atosu jsem nastoupil v posledním ročníku VŠ. Při nástupu jsem neměl žádná očekávání a šlo víceméně o náhodu, že jsem si vybral právě Atos. Ukázalo se to jako skvělá volba. Jsem tady šestým rokem a ani na okamžik jsem nelitoval. Baví mě volnost, kterou při práci mám, těší mě důvěra vedení a jsem rád za skvělé vztahy s kolegy, které přesahují i ven za zdi kanceláří.

Většinu času pracuji jako Java vývojář na dlouhodobém projektu údržby a rozvoje informačního systému pro Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra České republiky. Postupně jsem se propracoval mezi seniorní členy týmu a také dostal příležitost menších angažmá na jiných projektech pro zahraniční klienty (např. Západoslovenská distribučná, a.s. na Slovensku, OSRAM v Německu). Díky podpoře firmy jsem mohl získat Java certifikace a zúčastnit se několika programátorských konferencí. Koncem roku 2019 jsem byl členem týmu, který vyhrál CodeBrew hackathon v Brně.

Volná místa pro developery

Veškeré pracovní příležitosti naleznete zde.
Obchodník

Na vedení i své kolegy se můžu vždy spolehnout

Jana Bittnerová
Client manager

Jako obchodník se v Atosu starám o velké nadnárodní korporace, které mají mnohdy náročné požadavky na technické řešení projetků i na cenu a kvalitu poskytovaných služeb. Moji zákazníci potřebují silné zázemí globálního dodavatele IT služeb, který je schopný pokrýt požadavky pro jejich pobočky na celém světě. Takovým partnerem pro ně Atos bezesporu je.

Jsem týmový hráč, největší devizou Atosu je pro mne skvělý tým lidí, se kterými spolupracuji. Velice si jich vážím po lidské i pracovní stránce. Mohu se na ně spolehnout a to je pro mne i moji práci moc důležité. Stejně tak mám důvěru ve vedení společnosti, na které se vždy mohu obrátit s prosbou o pomoc.

Volná místa pro obchodníky

Veškeré pracovní příležitosti naleznete zde.
Konzultant

Každý projekt je opravdu unikátní

Jakub Vaněk
SAP Consultant

V současné době zastávám pozici SAP Technologického konzultanta v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících IT společností v Evropě. Vyzdvihnu především spolupráci s kolegy ať už z nadnárodních nebo lokálních projektů. Jejich přístup je vždy zcela profesionální a týmový. V SAPým světě je každý projekt opravdové unikum. Za zmínku určitě stojí projekty jako je HANA na České Poště, migrace datového centra na MPSV, dlouhodobá spolupráce na poli SAP technologií s ČSOB a mnohé další.

Již od mladistvých let jsem toužil zkoumat neprozkoumané, bádat neprobádané a vždy porozumět tomu, jak věci fungují. Vždy mě bavily spíše exaktní vědy, a to mi také zjednodušilo pozdější výběr vysoké školy s technickým zaměřením. Odtud, spolu se špetkou náhody, to byl jen krůček k dnes pro mě vysněné profesi, kde rozhodně není nouze o vzrušení, adrenalin, pocit blaha z vydařeného projektu, ale občas i zklamání z neúspěchů, které patří ke každé práci.

Volná místa pro konzultanty

Veškeré pracovní příležitosti naleznete zde.
Projekťák

Práce mi nikdy nezevšední

Luboš Žežulka
Project Manager

Moje kariéra začala při studiu VŠ. Na univerzitě jsem pomáhal řešit učitelům problémy s IT vybavením během výuky a udržoval vybavení v provozu. Následně jsem byl zaměstnán jako Support Specialista ve firmě zabývající se IT outsourcingem. Outsourcing jsem si hned zamiloval a věděl, že je to směr, kterým se chci ubírat do budoucna. Studium VŠ mi odhalilo půvab projektového managementu, proto bylo mou další pracovní volbou skloubit projektový management s IT outsourcingem.

Mým úkolem je příprava i dodávka nabídek pro nové i stávající zákazníky. To zahrnuje komunikaci s dodavatelem a zákazníkem, samotnou implementaci a předání hotového, běžícího projektu do rukou Service Delivery Manažera. Každý projekt je natolik unikátní, že nedělám dvě věci stejně. Práce mi tak nikdy nezevšední a mohu při ní využít svou kreativní osobnost.

Atos je společnost, která mi dokáže nabídnout širokou škálu nových i stávajících obchodních příležitostí. Díky školení jsem schopen obstát i u náročného zákazníka a poradit si i se složitými situacemi.

Volná místa pro projekťáky

Veškeré pracovní příležitosti naleznete zde.
Developer
Obchodník
Konzultant
Projekťák
Nastavení cookies