Java vývojář – kybernetická bezpečnost

Jsme #1
na evropském IT trhu

Ve spolupráci s kolegy v Německu a ve Francii vyvíjíme řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na správu uživatelských identit a řízení přístupu (Identity and Access Management). Naše řešení umožňují řízení jednotného přístupu k informačním systémům v heterogenním prostředí, zejména v rámci velkých organizací.

Náplň práce:

• Spolupráce na mezinárodních projektech v oblasti kybernetické bezpečnosti
• Spolupráce s vývojovým týmem v Brně i kolegy v zahraničí
• Vývoj softwarových řešení na poli správy uživatelských identit a řízení přístupu
• Vývoj za použití standardizovaných agilních procesů a nástrojů (metodologie scrum, Java, Eclipse, NetBeans, SVN, Maven, Ant, Jenkins, SonarQube...)
• Programování pomocí jazyka Java a webových technologií

    Požadujeme:

    • Znalost programovacího jazyka Java, získaná certifikace výhodou
    • Znalost webových technologií výhodou
    • Znalost LDAP či Active Directory výhodou
    • Dlouhodobá účast na projektu
    • Dobrá úroveň angličtiny, znalost němčiny či francouzštiny výhodou

    Nabízíme:

    • Plný nebo částečný úvazek
    • 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
    • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
    • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně možnosti certifikací, například Java SE Programmer
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis.Kč/ročně)
    • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • MultiSport karta
    • Nadstandartní lékařská péče
    • Podporu buddyho pro zaškolení do používaných technologií a procesů

    Nástup:

    • Dle domluvy

    Místo výkonu práce:

    • Naše kancelář se nachází na 19. podlaží známé brněnské budovy N Tower

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Anna Trněná