Signal SW Engineer, C++

Jsme #1
na evropském IT trhu

Hledáme developera pro vývoj softwerových komponentů k analýze radiových (RF) signálů používaných při satelitní komunikaci – DSP knihovna.

Náplň práce:

• Analýza požadavků systému, návrh a implementaci softwerových modulů
• Kooperace s hardwarovým systémem
• Vývoj softwaru, především v jazyce C++
• Návrh testů vyvíjeného software a jejich provádění
• Aktualizace příslušné dokumentace programovacích manuálů
• Primární práce je v lokaci Brno ve spolupráci s mezinárodním týmem – projektovým jazykem je angličtina

    Požadujeme:

    • Elektrotechnické VŠ vzdělání, znalost číslicového zpracování radiového signálu (DSP)
    • 3-leté zkušenosti v oboru
    • Znalost programování v C++ a objektově-orientované (OO) programování
    • Schopnost komunikovat anglicky
    • Výhodou – znalost GPU programování

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
    • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
    • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně možnosti certifikací
    • Systém benefitů Cafetérie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Multisport karta
    • Nadstandartní lékařská péče
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech

    Místo výkonu práce:

    • N Tower Brno

    Nástup:

    • Dle domluvy

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Pavlína Dobrovická
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika