Operátor Dohledového Centra - VHODNÉ PRO STUDENTY

Jsme #1
na evropském IT trhu

Nabízíme dlouhodobou práci na dohledovém centru společnost Atos IT Solutions and Services, s.r.o. Jedná se o pozici operátora dohledového centra v nočních hodinách a o víkendech. Vhodné jako přivýdělek při studiu.

Náplň práce:

• Sledování provozních událostí
• Příjem telefonických hlášení od uživatelů
• Evidence hlášení v SD nástroji
• Základní analýza hlášených problémů dle definovaných procesů
• Předávání na supportní skupiny
• Provádění rutinních testů

    Požadujeme:

    • Středoškolské vzdělání technického směru (IT zaměření výhodou)
    • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
    • Práce na PC
    • Komunikativnost
    • Spolehlivost, zodpovědnost
    • Ochota a schopnost učit se
    • Práce v noci a o víkendech
    • Práce na DPČ nebo částečný úvazek (max. 80 hodin měsíčně)

    Nabízíme:

    • Stravekový paušál při dlouhodobé spolupráci
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů a školení soft/hard skills
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Nástup:

    • Dle domluvy

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4 (5 minut od metra Pankrác)

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Pavlína Dobrovická
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika