Application Specialist pro Help Desk - Vysoké Mýto

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Hledáme posilu do našeho týmu Help Desku!

Baví Tě komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? Přidej se k nám!
Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu, jedničkou v oblasti státní správy a sektoru výroby.
Pokud se chcete s námi podílet na rozvoji zajímavého byznysu a být součástí nejrychleji rostoucí SAP skupiny na českém trhu, pošlete nám Vaše CV a motivační dopis. Velmi rádi s Vámi probereme možnosti případné spolupráce.

Popis pozice:

• Komunikace s klienty (telefonicky, mailem)
• Řešení standardních situací Help Desku (převzetí požadavku klienta, dohled na dodání podkladů ze strany klienta, předání ke zpracování, dohled nad procesem zpracování, kontrola finálního zpracování, předání klientovi apod.)
• Příprava podkladů pro měsíční fakturaci
• Helpdesk support

    Požadujeme:

    • Orientace v IT oblasti, dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
    • Zájem intenzivně se učit a růst
    • Logické myšlení
    • Systematičnost, důslednost a vytrvalost
    • Znalost Českého jazyka
    • Znalost Anglického jazyka
    • SŠ/VŠ vzdělání

    Nabízíme :

    • 6 týdnů dovolené
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Stravenková karta
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny,káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Lucia Jevočinová