Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Recepční/ Back office coordinator do IT společnosti -HPP

Chcete se seznámit s administrativním chodem mezinárodní společnosti? Jste optimistická osobnost, která ráda komunikuje s lidmi a učí se novým věcem? Pošlete nám svůj životopis! Pozice je vhodná pro absolventy SŠ.

Základní náplní práce na této pozici je:

  • Zajistit denní chod recepce a kanceláří – návštěvy, telefonické hovory, pošta, kurýrní služby, péče o kuchyňku a copy centra
  • Tvorba nákupních objednávek
  • Spravovat referentský vozový park – rezervace, předání vozidel, kniha jízd
  • Ad hoc úkoly podle zadání nadřízeného

    Požadujeme:

    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (telefonické hovory, zahraniční návštěvy)
    • Příjemné vystupování a komunikativnost
    • Dobré organizační schopnosti a schopnost prioritizace
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Základní znalost MS Office

    Nabízíme:

    • Práce na full time (40 h/týdně),
    • PO-PÁ 8.00-16.30 hod. nebo 9.30-18.00 hod.
    • Firemní akce
    • Občerstvení na pracovišti
    • Práce v mladém a příjemném kolektivu
    • Práce výborně dostupná – metro C - Pankrác
    • 4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna (plná náhrada mzdy)
    • Stravenky/Stravenková karta
    • Služební notebook, služební telefon (+firemní tarif)
    • Makro karta (0,50,-CZK sleva na 1 litr pohonných hmot)

    Místo výkonu práce:

    • Doudlebská 1699/5, Praha, Nusle

    Nástup:

    • Čím dříve, tíme lépe :)

    Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika