Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Onboarding Specialist (KB SmartPay)

Do našeho Client Delivery týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici Onboarding Specialist.

Náplň práce:

- Podpora procesu “Client onboarding”
- Zadávání dat/podkladů do systému
- Sledování příslušných případů a doplňování dodatečných podkladů/dat dat do systému
- Interní komunikace v rámci společnosti

    Požadujeme:

    - Znalost standardních kancelářských aplikací (M/S Windows/MS Office)
    - Znalost bankovního prostředí a problematiky bankovních karet výhodou
    - AJ výhodou
    - Zkušenost s procesem onboardingu výhodou

    Nabízíme:

    - Odpovídající finanční ohodnocení
    - 5 týdnů dovolené
    - Proplacení prvních 3 dnů nemoci
    - Stravenky
    - Extra dny volna navíc - Bridge Days
    - Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    - Možnost práce z domova
    - Notebook, mobilní telefon (+ firemní tarif)
    - Systém benefitů Cafeterie
    - Možnost dalšího kariérního a profesního růstu
    - Práce v přátelském kolektivu s prostorem k vlastní realizaci
    - Občerstvení na pracovišti
    - Možnost interních jazykových kurzů

    Worldline jako součást skupiny ATOS je evropským lídrem v oblasti platebního styku a transakčních služeb. V současné době působí v České republice pod značkou KB SmartPay.

    Klienty Worldline jsou lokální obchodníci, velké národní společnosti i nadnárodní korporace podnikající v nejrůznějších oborech, ale také municipality a banky.
    Společnost se zaměřuje na 3 hlavní oblasti: Akceptace platebních karet & platební terminály; Mobilita a eCommerce; Zpracování finančních transakcí a licencování software. Naše řešení si kladou za cíl zprostředkovat našim zákazníkům kompletní řešení pro oblast bezhotovostních plateb. Naše produkty reflektují nejnovější trendy, jsou ale zároveň uživatelsky jednoduchá, s nejvyšší úrovní zabezpečení a vysokou užitnou hodnotou.

    Kontakt

    Cataps s.r.o., KB SmartPay
    Valentýna Mejzlíková
    Lazarská 11/6
    120 00  Praha
    Czech Republic