Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

START KARIÉRY V IT – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY SŠ/VŠ

Service Desk Support

Jsi absolvent SŠ/VŠ a hledáš práci ve fajn týmu, ale jsi bez praxe? Nevadí! Hledáme kolegu na pozici operátora první úrovně specializované uživatelské podpory pro mezinárodní zákazníky na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

• Naučíme tě analyzovat nahlášené problémy dle definovaných procesů a postupů
• Na denní bázi budeš přijímat a řešit hlášení od českých uživatelů a sledovat provozní události včetně on-site vyjezdů ke klientům.
• Práce na mezinárodních projektech.

    Požadujeme:

    • Minimálně středoškolské vzdělání IT zaměření / Průmyslová škola výhodou, ale ne nutností)
    • Aj na komunikativní úrovni
    • Práce na PC (prostředí Microsoft)
    • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnots
    • Ochota a schopnost učit se
    • Vhodné i pro absolventy
    • Zkušenosti s provozem, procesy (ITIL) a nástroji SD výhodou
    • Řidičský průkaz skupiny B

    Nabízíme:

    •6 týdnů dovolené
    •1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
    •Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
    •Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    •Příspěvek na penzijní spoření
    •Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook,
    •Stravenková karta
    •Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
    •Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    •Účast na mezinárodních projektech
    •Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    •Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Nástup:

    • Čím dřív, tím líp

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4 (kousek od metra Pankrác)

    Už máš dost teorie ze školy a chceš jí překlopit do praxe? Přidej se k Atosu – jedné z top 5 IT firem na světě. Působíme např. v oblastech kybernetiky, cloudu, biometrie či systémové integrace. Dost možná jsi nás zaregistroval jako technologického partnera Olympijských a Paralympijských her.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika