Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Service Desk - 1st Line Support - vhodné pro absolventy

1st Line Support Engineer

Hledáme kolegu na pozici operátora první úrovně specializované uživatelské podpory pro mezinárodní zákazníky na hlavní pracovní poměr. Pozice je vhodné pro absloventy střednách/ vysokých škol, kteří chtěkjí začít kariéru v IT!

Náplň práce:

• Orientuješ se v IT oblasti a chceš získat další zkušenosti např. s evidencí incidentů/požadavků v SD nástroji?
• Naučíme tě analyzovat nahlášené problémy dle definovaných procesů a postupů
• Na denní bázi budeš přijímat a řešit hlášení od českých uživatelů a sledovat provozní události včetně on-site vyjezdů ke klientům.
• Práce na mezinárodních projektech.

    Požadujeme:

    • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru (IT zaměření výhodou)
    • Pokročilá znalost angličtiny
    • Práce na PC (prostředí Microsoft)
    • Komunikativnost
    • Spolehlivost, zodpovědnost
    • Ochota a schopnost učit se
    • Vhodné i pro absolventy
    • Zkušenosti s provozem, procesy (ITIL) a nástroji SD výhodou
    • Řidičský průkaz skupiny B

    Nabízíme:

    • 4 týdny dovolené, 2 týdny placeného volna s náhradou mzdy
    • Přístup k nejmodernějším technologiím
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif), služební notebook
    • Práce na zajímavých mezinárodních projektech
    • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
    • Možnost osobního rozvoje a posunu v rámci organizace
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na stravování
    • Občerstvení na pracovišti
    • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
    • Zajímavou práci v přátelském a kreativním týmu, mimopracovní týmové akce
    • Možnost interních jazykových kurzů

    Nástup:

    • asap :)

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4 - metro Pankrác

    Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR. Poskytujeme poradenství, systémovou integraci, řízené služby, cloudové operace, řešení pro kybernetickou bezpečnost a mnoho dalšího.
    Jsme celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika