Olympijské hry

Největší zakázka na světě spojující špičkový sport a IT. 

Jako celosvětový IT partner Olympijských her a hlavní sponzor společnost Atos integruje, spravuje a zabezpečuje rozsáhlý systém IT, který přenáší výsledky, události a informace o atletech divákům a médiím na celém světě.

Smlouva, kterou Atos uzavřel s Mezinárodním olympijským výborem, představuje v historii propojení sportu a IT největší světový kontrakt. Smlouva byla nedávno rozšířena, a tak Atos bude spolupracovat i na zimních olympijských hrách v ruském Soči v roce 2014 a na letních olympijských hrách v brazilském Riu v roce 2016.

Společnost Atos obohacuje olympijské hry o rozsáhlé mezinárodní zkušenosti v oblasti IT zahrnující oblasti poradenství, integrace systémů, provozního managementu, bezpečnosti informací a vývoje softwarových aplikací.

Jacques Rogge, prezident Mezinárodního olympijského výboru, řekl: „Atos, náš dlouhodobý partner, je mozkem technologických operací pro olympijské hry, přičemž konzistentně ve stanovených termínech zajišťuje služby vysoké kvality. Olympijské hry v Pekingu byly velkolepé a společnost Atos hrála důležitou roli při zajišťování úspěchu události z technologického hlediska a perfektního fungování IT systémů. Věříme, že Atos na nadcházejících hrách znovu odvede skvělou práci.“

Více informací o Atosu a Olympijských hrách se můžete dozvědět zde.