Novinky

Atos se vydá na Veletrh iKariera VUT 2016

Dne 12.4.2016 se Atos IT Solutions and Services vydá na Veletrh iKariéra VUT 2016. Na našem stánku budou připravené prezentace pozic, které Atos nabízí studentům ať už v rámci stáži nebo full time.

Dále je pro účastníky veletrhu připravená soutěz o iPhone 6, které se může zúčastnit každý studentna veletrhu. Přihlášení a podmínky soutěže naleznete na našem Facebooku Atos Czech Republic.

Od 10:05 je pro studenty připravena prezentace společnosti, kde se dozví o společnosti Atos nejdůležitější informace jako například kdo jsme, na kterých projektech pracujeme, jaký je postup při výběrovém řízení a další.

Těšíme se na Vás Atos IT Solutions and Services

fb_img_1428936440177

Atos se vydá na Veletrh iKariera VUT 2016
Dne 12.4.2016 se Atos IT Solutions and Services vydá na Veletrh iKariéra VUT 2016. Na našem stánku budou připravené prezentace pozic, které Atos nabízí studentům ať už v rámci stáži nebo full time.

Dále je pro účastníky veletrhu připravená soutěz o iPhone 6, které se může zúčastnit každý studentna veletrhu. Přihlášení a podmínky soutěže naleznete na našem Facebooku Atos Czech Republic.

Od 10:05 je pro studenty připravena prezentace společnosti, kde se dozví o společnosti Atos nejdůležitější informace jako například kdo jsme, na kterých projektech pracujeme, jaký je postup při výběrovém řízení a další.

Těšíme se na Vás Atos IT Solutions and Services