Atos v České republice

Spojením společností Atos Origin a Siemens IT Solutions and Services vznikla v roce 2011 společnost Atos IT Solutions and Services, která dnes kromě České republiky působí v dalších 72 zemích po celém světě a zaměstnává přibližně 100 000 odborníků. Téměř 350 lidí je zaměstnáno v České republice a to na centrále v Praze a v pobočkách v Brně, Ostravě, Vysokém Mýtě a Zlíně.

Hlavní předností společnosti Atos je více než třicetiletá mezinárodní zkušenost v oborech jako vysoce moderní transakční služby, konzultace, integrace systémů a řízené služby. Díky silnému odkazu a tradici společnosti Siemens nabízíme klientům řešení, která maximálně využívají informačních technologií k dosahování jejich obchodních cílů. Jako moderní firma klientům navíc nabízíme inovativní služby a produkty, které zajišťují jejich udržitelný a měřitelný výkon.

Moderní přístup se společnost Atos snaží nabízet také svým zaměstnancům. Díky nově zaváděnému systému takzvaného „homeworkingu“  tak poskytujeme našim lidem stále častěji možnost pracovat z domova. Věříme, že tento způsob zaměstnávání usnadní řadě uchazečů stát se součástí společnosti Atos, i když zrovna nežijí v některé z lokalit, kde naše společnost působí.

Atos je celosvětovým partnerem olympijských her v oblasti informačních technologií. Své aktivity Atos provozuje pod obchodními značkami Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify and Worldline.

Naše akcie jsou kótovány na pařížské burze Euronext (Eurolist market).