Pozice v zahraničí

Atos působí ve 48 zemích napříč všemi kontinenty a významně podporuje interní mobilitu, což znamená, že pokud budete chtít, můžete budovat svou kariéru v Atosu i za hranicemi České republiky. Protože v Atosu pracujeme pro zákazníky z různých částí světa a také v různých oborech, hledáme ty nejlepší profesionály se zkušenostmi z českého i mezinárodního prostředí.

Základním předpokladem proto, abyste uspěli ve výběrovém řízení na zahraniční pozici, je znalost anglického jazyka, jak na odborné úrovni, tak na denní konverzační bázi.

Všechny aktuálně volné pozice v zahraničí naleznete zde.

Interní přesun zaměstnanců mezi jednotlivými zeměmi Atos

V případě, že náš zaměstnanec má zájem získat zkušenosti v zahraničí, může být vyslán na projekt přímo k zákazníkovi nebo může pracovat na projektu v jiné zemi, ve které Atos působí. Vysílání zaměstnanců do zahraničí maximálně podporujeme, protože vnímáme, že je to příležitost pro naše zaměstnance uplatnit stávající znalosti, získat nové zkušenosti, ale především sdílet v rámci jedné společnosti know how, které existuje v jedné zemi a v jiné chybí.

V současnosti na projektech ve Finsku, Švýcarsku, Německu i Rumunsku dlouhodobě pracuje asi deset našich kolegů, přičemž jejich počet tento tok opět díky novým projektům vzroste. Podmínky každého pobytu v zahraničí se mění především v závislosti na projektu a na lokálních podmínkách státu (daňové, imigrační), do kterého je zaměstnanec vysílán. Na procesu vyslání do zahraničí spolupracuje vysílaný zaměstnanec se svým přímým nadřízeným, personálním oddělením a klientem nebo zahraniční pobočkou Atos.