HR tým

 

foto_karvanek

Jan Karvánek

HR Business Partner

Do Atosu jsem nastoupil v červnu 2015. Mým úkolem je podpora managementu a zaměstnanců ve všech oblastech spojených s náborem, vzěláváním, řízení výkonu, odměňováním, personální administrativou tak, aby ATOS trvale dosahoval vytyčených cílů a udržitelného růstu. V oblasti HR se pohybuji zhruba 9 let, převážně v oblasti bankovnictví, IT a telekomunikací.

foto_kobersky_radim_20150504_webcompressed

Radim Koběrský

Head of Human Resource

Do Atosu jsem nastoupil v květnu 2015 po více než 10 letech praxe na různých pozicích v HR, především ve finančním sektoru. Zodpovídám za chod HR oddělení a implementaci veškerých změn v oblasti lidských zdrojů a facility managementu podle Atos standardů..

fb_img_1428936440177

Lenka Danielova

Facility Manager

V Atosu mám na starosti oblast Housingu a Mobility, pod kterou spadá správa lokalit, mobilních telefonů a vozový park. Mým úkolem je aplikace a kontrola globálních pravidel Atosu, řízení a plánování nákladů na lokality a rozvoj Well-being at Work v lokalitách. Své profesní zkušenosti jsem získávala v průběhu 10 let na různých pozicích v Backoffice ve společnostech působících v oblasti práva, financí a IT.

rtemagicc_foto_cmielova_petra_20141208_3-jpg

Petra Čmielová

HR Generalist

Před příchodem do společnosti jsem pracovala jako HR Specialist pro HSBC Service Delivery Czech Republic, s.r.o, nyní se v Atosu věnuji na částečný úvazek HR Back Office činnostem.