Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR. Poskytujeme poradenství, systémovou integraci, řízené služby, cloudové operace, řešení pro kybernetickou bezpečnost a mnoho dalšího.
Jsme celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

Service Desk Operator - projekt cestovních a os. dokladů

Hledáme kolegu/kolegyni pro projekt zpracování cestovních a osobních dokladů

Společnost Atos IT Solutions and Services s.r.o. přijme uchazeče na pozici pracovníka první a druhé úrovně specializované uživatelské podpory.

Náplň práce:

  • Orientuješ se v IT oblasti a chceš získat další zkušenosti např. s evidencí incidentů/požadavků v SD nástroji?
  • Naučíme tě analyzovat nahlášené problémy dle definovaných procesů a postupů
  • Na denní bázi budeš přijímat a řešit hlášení od českých uživatelů a sledovat provozní události

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Schopnost analyzovat HW, SW a síťové závady
  • Ochota a schopnost dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené, 2 týdny placeného volna s náhradou mzdy
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Mobilní telefon (+ firemní tarif), služební notebook
  • Práce na zajímavých mezinárodních projektech
  • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
  • Možnost osobního rozvoje a posunu v rámci organizace
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
  • Zajímavou práci v přátelském a kreativním týmu, mimopracovní týmové akce
  • Možnost interních jazykových kurzů

Místo výkonu práce:

  • Praha - Doudlebská 1699/5, Praha 4

Nástup:

  • od 1.1.2019

Kontakt

Eva Francová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika