Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR.
Oddělení Space Business se zabývá vývojem a výrobou speciální elektroniky pro pozemní testování – EGSE. Další oblastí je vývoj SW pro aplikace v kosmickém průmyslu. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline .

Stáž v elektronice - vhodné pro STUDENTY

Elektronik junior na Part Time

Hledáme studenta/studentku, pro kterého je elektronika hobby a má zájem být součástí Space projektu.

Popis pozice:

• Výpomoc při návrhu, výrobě a testovaní elektroniky
• Spoluúčast při vývoji zařízení pro družice – pozemní testování satelitů
• Měření, návrh testovacích postupů, zpracovaní výsledků, simulace (SPICE,EXCEL)
• Spolupráce s inženýry z oblasti SW, mechanického návrhu a spolehlivosti za účelem integrace a realizace designu
• Vytváření a zpracování dokumentace, test plánů, analýza výsledků, a aktualizace designu
• Pozice je vhodná pro studenty v předposledních a posledních ročnících, kteří mají zájem si přivydělat a získat zajímavé zkušenosti

Požadujeme:

• Student VŠ ( ČVUT – FEL apod.)
• Střední vzdělání na průmyslové škole
• Znalosti a dovednosti v elektronice a souvisejících oblastech
• Znalost anglického jazyka
• Znalost některých z těchto SW nástrojů: Electronic CAD - ALTIUM, KiCAD - výhodou

Nabízíme:

Nabízíme
• Práce na dohodu a zajímavé finanční ohodnocení
• Práce v týdnu po – pá (max. 80 hodin měsíčně)
• Příležitost k seberealizaci
• Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející it společnosti
• Přístup k moderním technologiím
• Možnost jazykových kurzů

Nástup:

•od listopadu/ prosince

Místo výkonu práce:

• Praha 4 Braník

Kontakt

Šárka Miketová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika