Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR. Poskytujeme poradenství, systémovou integraci, řízené služby, cloudové operace, řešení pro kybernetickou bezpečnost a mnoho dalšího.
Jsme celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

SAP Consultant - SD

Hledáme zkušeného SAPistu/SAPistku!

Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu, jedničkou v oblasti státní správy a sektoru výroby.

Popis pozice:

• Vypracovává procesní analýzy, tvoří funkční specifikace, tvoří nabídky
• Odpovědnost za svou oblast v implementačních projektech (od analýzy, po testování a support)
• Kooperace s týmem ABAP programátorů
• Příprava a prezentace nabídek
• Vytváření technické dokumentace a manuálů, komunikace a školení klíčových uživatelů
• Dodávka služeb ve vysoké kvalitě

Požadujeme:

• Minimálně 3 roky zkušenosti s modulem SD
• Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)
• Zkušenosti a reference z implementačních projektů
• SAP certifikace výhodou
• Zkušenosti se SAP S/4HANA výhodou
• Výborné analytické myšlení a komunikační dovednosti
• Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost
• Nezávislý člen týmu s vynikajícími organizačními schopnostmi a schopností zvládat více úkolů ve stanoveném čase

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Více než 100 SAP podporovatelů (nenecháme Vás v tom samotného/samotnou)
• Podpora ze strany stabilní značky a nadnárodního IT partnera
• 4 týdny dovolené, 2 týdny placeného volna s náhradou mzdy
• Přístup k nejmodernějším technologiím
• Mobilní telefon (+ firemní tarif), služební notebook
• Práce na zajímavých mezinárodních projektech
• Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
• Možnost osobního rozvoje a posunu v rámci organizace
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
• Příspěvek na stravování
• Občerstvení na pracovišti
• 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
• Zajímavou práci v přátelském a kreativním týmu, mimopracovní týmové akce
• Možnost interních jazykových kurzů
• Moderní záízemí na praze 4 (Pankrác)
• Nástup dle dohody

Kontakt

Šárka Miketová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika