Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR. Poskytujeme poradenství, systémovou integraci, řízené služby, cloudové operace, řešení pro kybernetickou bezpečnost a mnoho dalšího.
Jsme celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

Java/Scala developer (Middleware-CCF) – mezinárodní projekt

Hledáme nové kolegy(-yně) do rozšiřujícího se týmu pro práci na mezinárodním projektu se zákazníkem v Německu. Jedná se o novou generaci celosvětově rozšířené komunikační platformy pro přístup k vzdáleným systémům v oblasti IIOT (Industry Internet of Things). Pokud Vás baví pracovat s nejmodernějšími technologiemi a vyvíjet state-of-the-art produkty, tak nám pošlete Vaše CVčko a pojďte s námi tvořit budoucnost…

Popis pozice:

• Vývoj serverové komponenty CCF (Core Communication Framework), která zprostředkovává spojení se vzdálenými systémy
• Vývoj je v jazyce Scala s důrazem na škálovatelnost, fault tolerance a rozšiřitelnost systému v rámci jeho nasazení v cloudovém prostředí za použití frameworku Akka
• Imperativní a funkcionální programování včetně dokumentace a testování
• Podíl na návrhu architektury v souvislosti s napojením CCF na ostatní komponenty platformy
• Budování a osvojení know-how v oblasti těchto průlomových technologií
• Kód review, zajištění kvality SW („clean code“)
• Práce v mezinárodním agilním týmu rozděleném na několika lokacích (komunikace v angličtině na denní bázi)

Požadujeme:

• VŠ vzdělání
• Zkušenosti s funkcionálním programováním nebo schopnost a ochotu učit se rychle novým věcem (vhodné např. pro absolventy matematicky zaměřených VŠ)
• Alespoň základní znalosti v oblasti síťové komunikace (vrstvy, protokoly)
• Znalosti Scala/Akka velkou výhodou
• Znalosti frameworků Netty nebo Spring výhodou
• Angličtinu na komunikativní úrovni (alespoň B1-B2), znalost němčiny výhodou
• V rámci rozšiřování týmu rádi uvítáme jak seniory, tak i čerstvé absolventy
• Jedná se o pozici přednostně na plný úvazek, částečný úvazek je možný dle dohody

Nabízíme:

• Zajímavé platové ohodnocení
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Možnost dlouhodobé stáže v Německu
• Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
• Interní jazykové kurzy
• 6 týdnů dovolené (tedy 2 týdny dovolené navíc!)
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost práce z domu tzv. home office
• Placené první 3 dny nemoci
• Systém benefitů kafeterie
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
• Stravenky
• Stabilitu v prostředí velké mezinárodní společnosti
• Možnost profesního růstu, přístup k nejmodernějším technologiím

Místo výkonu práce:

Brno

Kontakt

Eva Francová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika