Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR. Poskytujeme poradenství, systémovou integraci, řízené služby, cloudové operace, řešení pro kybernetickou bezpečnost a mnoho dalšího.
Jsme celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

Noční brigáda v IT- PART TIME pro STUDENTY

1st line support trainee - Service Desk

Hledáme studenta na pozici operátora dohledového centra v nočních hodinách.

Popis pozice:

• sledování provozních událostí
• komunikace uvnitř i vně support týmu
• evidence problémů podle předdefinovaných pravidel
• provádění rutinních testů

Požadujeme:

• student VŠ (IT zaměření výhodou)
• znalost angličtiny
• práce na PC
• spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
• ochota a schopnost učit se

Nabízíme:

• DPČ - dohoda o provedení činnosti ( max. 80 hodin/měsíc)
• zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející IT společnosti
• příležitost k seberealizaci
• přístup k moderním technologiím
• možnost jazykových kurzů
• práce v noci a o víkendech ( 12 hodinové směny)
• práce na dohodu (max. 80 hodin měsíčně)

Místo výkonu práce:

• Praha 4 - Doudlebská 1699/5, Nusle (kousek od metra Pankrác)

Nástup:

• leden 2019

Kontakt

Šárka Miketová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika