Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR.
Oddělení Space Business se zabývá vývojem a výrobou speciální elektroniky pro pozemní testování – EGSE. Další oblastí je vývoj SW pro aplikace v kosmickém průmyslu. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline .

Startovní pozice ELEKTRONIK

Junior Elektronik pro Space Business

Jsi absolvent VŠ? Máš znalosti v elektronice a souvisejících oblastech? Zajímá Tě účast na mezinárodním Space projektu? Neváhej se přihlásit!

Popis pozice:

• Návrh, výroba a testovaní elektroniky
• Vývoj zařízení pro družice – pozemní testování satelitů
• Měření, návrh testovacích postupů, zpracovaní výsledků, simulace (SPICE, MATLAB)
• Spolupráce s inženýry z oblasti SW, mechanického návrhu a spolehlivosti za účelem integrace a realizace designu
• Vytváření a zpracování dokumentace, test plánů, analýza výsledků, a aktualizace designu
• Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy

Požadujeme:

• Absolvent vysoké školy (FEL ČVUT, FEL VUTBR apod.)
• Alespoň 1 rok praxe v oboru elektronických zařízení i na SŠ úrovni
• Znalosti a dovednosti v elektronice a souvisejících oblastech
• Osobní zájem o elektroniku – výhodou
• Znalost anglického jazyka
• Znalost některých z těchto SW nástojů: Electronic CAD - ALTIUM, KiCAD - výhodou

Nabízíme:

• Smlouva na HPP, doba neurčitá
• 4 týdny dovolené, 2 týdny placeného volna s náhradou mzdy
• Přístup k nejmodernějším technologiím
• Mobilní telefon (+ firemní tarif), služební notebook
• Práce na zajímavých mezinárodních Space projektech
• Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
• Možnost osobního rozvoje a posunu v rámci organizace
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
• Příspěvek na stravování
• Občerstvení na pracovišti
• 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
• Zajímavou práci v přátelském a kreativním týmu, mimopracovní týmové akce
• Možnost interních jazykových kurzů

Místo výkonu práce:

• Praha 4 - Braník

Nástup

• od ledna 2019

Kontakt

Šárka Miketová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika