Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR. Poskytujeme poradenství, systémovou integraci, řízené služby, cloudové operace, řešení pro kybernetickou bezpečnost a mnoho dalšího.
Jsme celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

Senior Software Engineer (Java) - Brno

Hledáme nové kolegy/kolegyně pro práci na projektu se zákazníkem v Německu. Jedná se o spolupráci na celosvětově rozšířené platformě pro monitorování a zajištění dostupnosti IT systémů a služeb v oblasti IIOT (Industry Internet of Things) a Industry 4.0.

Popis pozice:

• Spolupráce na rozšiřování a vývoji nových funkcí produktové řady pro monitorování IT systémů
• Hlavní náplní práce bude programování core komponent v Javě, práce s JDBC
• Případná analýza kódu v C/C++
• Možnost podílet se i na vývoji webového UI
• Analýza požadavků od zákazníka, návrh řešení, implementace a podpora produktů
• Nutné zapracování v Německu (cca 3 měsíce)

Požadujeme:

• Velmi dobrá znalost jazyka Java, alespoň 5 let zkušeností s vývojem projektů v Javě
• Zkušenosti s RDBMS, JDBC, SQL
• XML, JSON, REST
• Zkušenosti s tooly Ant, Maven, GIT, SVN
• Alespoň základní znalost C/C++
• Angličtina na komunikativní úrovni (alespoň B1-B2)
• Zkušenosti s verzovacími systémy jako SVN nebo GIT výhodou
• Znalosti v oblasti webových technologií (JavaScript, Angular, HTML5…) výhodou
• Znalost němčiny výhodou

Nabízíme :

• 4 týdny dovolené, 2 týdny placeného volna s náhradou mzdy
• Přístup k nejmodernějším technologiím
• Mobilní telefon (+ firemní tarif), služební notebook
• Práce na zajímavých mezinárodních projektech
• Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
• Možnost osobního rozvoje a posunu v rámci organizace
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
• Příspěvek na stravování
• Občerstvení na pracovišti
• 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
• Zajímavou práci v přátelském a kreativním týmu, mimopracovní týmové akce
• Možnost interních jazykových kurzů

Kontakt

Eva Francová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika