Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 100 000 zaměstnanců v 72 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 12 miliard EUR. Přinášíme poradenství, systémovou integraci, řízené služby a outsourcing business procesů, cloudové operace, Big Data a řešení pro kybernetickou bezpečnost, stejně tak jako i transakční služby prostřednictvím společnosti Worldline, evropského lídra v oblasti platebních a transakčních služeb. Jsme celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her. Naše společnost také působí pod značkami Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

SAP ARCHITEKT

Hledáme zkušené SAP architekty do oblasti statní správy a výroby

Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu, jedničkou v oblasti státní správy a sektoru výroby.Pokud se chcete s námi podílet na rozvoji zajímavého byznysu a být součástí nejrychleji rostoucí SAP skupiny na českém trhu, pošlete nám Váš životopis na sarka.miketova@atos.net nebo odpovězte na tento inzerát. Velmi rádi s Vámi probereme možnosti případné spolupráce.

Popis pozice:

• Vypracovává procesní analýzy, tvoří funkční specifikace a nabídky
• Zkoumá/popisuje/vytváří potřeby u zákazníků
• Navrhuje řešení dle potřeb našich zákazníků
• Spolupracuje s obchodníky, konzultanty a managementem na definici strategie divize SAP

Požadujeme:

• VŠ vzdělání (ekonomické či IT zaměření)
• Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka vítána
• Znalosti obchodních procesů v oblasti výroby, logistiky/ znalosti obchodních procesů ve státní správe
• Zkušenosti a reference z implementačních projektů
• Základní orientace v IoT a Industry 4.0
• Zkušenosti, orientace v SAP
• Zkušenosti se SAP HANA a SAP S/4HANA výhodou
• Výborné analytické myšlení a komunikační dovednosti
• Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost
• Nezávislý člen týmu s vynikajícími organizačními schopnostmi a schopností zvládat více úkolů ve stanoveném čase

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Více než 100 SAP podporovatelů (nenecháme Vás v tom samotného/samotnou)
• Podpora ze strany stabilní značky a nadnárodního IT partnera
• Práce v přátelském kolektivu s prostorem pro vlastní seberealizaci
• Možnost profesního a kariérního růstu
• Flexibilní pracovní doba
• 6 týdnů dovolené
• Systém benefitů kafeterie
• Proplacené první 3 dny nemoci
• Stravenky
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
• Služební auto, notebook a mobilní telefon
• Moderní kanceláře na Praze 4 u metra Pankrác

Kontakt

Šárka Miketová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika