Cyber Security Sales

Jsme #1
na evropském IT trhu

Náplň práce:

• Vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí zaměřených na služby
• Získávání nových zakázek u nových zákazníků u nových zákazníků převážně ve veřejném sektoru
• Presales aktivity, podíl na přípravě nabídek, jednání s obchodními partnery
• Řízení nabídek včetně zapojení partnerů a interního schvalování
• Propagace produktového portfolia Atosu se zaměřením na služby kybernetické bezpečnosti
• Péče o nově získané zákazníky spolu s týmem account managerů
• Spolupráce na integračních projektech zahrnujících portfolio kybernetické bezpečnosti v rámci Atosu

Požadujeme:

• Orientaci na výsledek (obrat, marže)
• Orientaci ve veřejné správě v oblasti řešení kybernetické bezpečnosti (nehledáme technika, ale obchodníka)
• Schopnost pracovat na více zakázkách najednou
• Angličtinu na komunikativní úrovni – obchodní jednání
• Francouzština je výhodou (centrála ve Francii)
• Znalost a zkušenost v česko-slovenském prostředí velkou výhodou
• Řidičský průkaz sk. B
• Časová flexibilita, samostatnost, dochvilnost, proaktivní přístup, schopnost práce pod tlakem

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
    • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
    • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně možnosti certifikací
    • Systém benefitů Cafetérie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Multisport karta
    • Nadstandartní lékařská péče
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech

    Nástup:

    • Dle domluvy

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Pavlína Dobrovická
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika