SAP Consultant

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Popis pozice:

  • Poskytování odborné podpory pro Váš svěřený modul, řešení požadavků a spolupráce na návrhu řešení
  • Spolupráce na implementačních projektech
  • Vytváření technické dokumentace a manuálů, komunikace a školení klíčových uživatelů
  • Dodávka služeb ve vysoké kvalitě

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka vítána
  • Minimálně 3 roky zkušenosti s implementací nebo podporou SAP
  • SAP
  • SAP S/4 HANA

Nabízíme:

• 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
• Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
• Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně možnosti certifikací
• Systém benefitů Cafetérie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
• Stravenkový paušál
• Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
• Multisport karta
• Nadstandartní lékařská péče
• Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
• Možnost kariérního růstu v rámci organizace
• Účast na mezinárodních projektech

Nástup:

  • Dle domluvy

Místo výkonu práce:

  • Praha 4 (5 minut od metra Pankrác)

Kontakt

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Pavlína Dobrovická
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4
Česká republika