SAP Developer

Jsme #1
na evropském IT trhu

Hledáme nového člena týmu- zkušeného SAPistu/SAPistku!

Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu - jedničkou v oblasti státní správy. Spravujeme systém ve státní správě, kterým každý druhý den protečou 3 000 000 000 Kč. Máme úspěšně za sebou největší projekty svého druhu v oblasti přechodu na SAP HANA, jak celosvětově, tak i v ČR. Řešíme největší S/4HANA projekt v oblasti výroby/pharma na českém trhu.

Náplň práce:

• Odpovědnost za analýzu požadavků, spolupráci při návrhu řešení, programování, unit testy, debugging a vytváření technické dokumentace
• Vývoj v SAP ABAP
• Spolupráce s ostatními vývojáři a konzultanty
• Kooperace na přípravě nabídek
• Vytváření technické dokumentace a manuálů
• Dodávka služeb ve vysoké kvalitě

  • C#

Požadujeme:

• Zkušenosti s ABAP min. 5 let (včetně BAdI, user-exit, enhancements…)
• Znalost logistických a výrobních procesů v SAP
• Prokazatelné zkušenosti a reference z projektů
• Dobrá znalost AJ (na komunikativní úrovni)
• SAP certifikace výhodou
• Zkušenosti se SAP S/4HANA výhodou
• Výborné analytické myšlení a komunikační dovednosti
• Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

• 6 týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
• Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
• MultiSport karta
• Příspěvek na penzijní spoření
• Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
• Stravenkový paušál
• Občerstvení na pracovišti (ovocné dny,káva, voda, čaj)
• Možnost kariérního růstu v rámci organizace
• Účast na mezinárodních projektech
• Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
• Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

Nástup:

• IHNED (nebo dle domluvy)

Místo výkonu práce:

• Vysoké Mýto/Praha 4

Kontakt

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Pavlína Dobrovická
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4
Česká republika