Operations & Applications Supporter

Jsme #1
na evropském IT trhu

Náplň práce:

• Správa a pravidelná údržba aplikací, operačních systémů a serverů
• Druhá (příp. třetí) úroveň podpory
• Vedení provozní dokumentace

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání, vítáme zájemce i ihned po škole, nebo nadšence do IT
• Orientace v IT technologiích, především v oblasti Linux (RedHat, CentOS)
• Zodpovědnost, spolehlivost, týmová práce, chuť se učit a vzdělávat
• Anglický jazyk výhodou

    Výhodou znalosti / zkušenosti v oblastech:

    • Serverové OS MS Windows technologie
    • VMware a další virtualizační technologie
    • Monitoring Nagios / Icinga
    • Správa serverových / podnikových aplikací
    • ITIL a další provozní / projektové metodiky

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
    • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
    • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills) včetně možnosti certifikací
    • Systém benefitů Cafetérie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Multisport karta
    • Nadstandartní lékařská péče
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech

    Nástup:

    • Dle domluvy

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Pavlína Dobrovická
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika