SAP Support Specialist - Vysoké Mýto

Jsme #1
na evropském IT trhu

Hledáme kolegu do Vysokého Mýta
Baví Vás komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro konzultanty, vývojáře? Přidej se k nám!
Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu, jedničkou v oblasti státní správy a sektoru výroby.
Pokud se chcete s námi podílet na rozvoji zajímavého byznysu a být součástí nejrychleji rostoucí SAP skupiny na českém trhu, pošlete nám Vaše CV !

Náplň práce:

• Příjem požadavků zákazníka (telefonicky, e-mailem) a jejich evidence do tiketovacích systémů
• Prvotní analýza nahlášeného požadavku a následné předání danému řešiteli
• Podávání informací zákazníkovi o založených požadavcích
• Průběžná kontrola založených požadavků - dodržování termínů, aktualizace, reporting, akceptace
• Zajištění podpory 1. úrovně pro zákazníka (řešení jednodušších operací, podávání informací vedoucích k vyřešení problému zákazníka)
• Monitoring vybraných úloh SAP (joby, fronty, procesy) – kontrola a řešení chyb, případně zajištění předání danému řešiteli
• Kontrola formální správnosti vytvořených reportů pro zákazníka (dashboard)
• Týdenní a měsíční reporting zákazníkovi o plnění služby
• Správa uživatelských dat vybraných SAP systémů (založení/kontrola/výmaz)

    Požadujeme:

    • Orientace v IT oblasti, dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
    • Zájem intenzivně se učit a růst
    • Logické myšlení
    • Systematičnost, důslednost a vytrvalost
    • Znalost Českého jazyka
    • Znalost Anglického jazyka
    • SŠ/VŠ vzdělání
    • Zkušnosti s prací v SAPu výhodou

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené
    • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • MultiSport karta
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Stravenkový paušál
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny,káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Nástup:

    • IHNED (nebo dle domluvy)

    Místo výkonu práce:

    • Vysoké Mýto

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Pavlína Dobrovická
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika