Service Desk Operátor na DPČ - VHODNÉ PRO STUDENTY

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí mimo jiné i pozemní podpora Kosmických systémů, např. výroba zařízení Electrical Ground Support Equipment pro kosmické sondy a družice.

Nabízíme dlouhodobou práci na Service desku společnost Atos IT Solutions and Services s.r.o. na částečný úvazek (vhodné pro studenty)

Náplň práce:

• Příjem telefonických a emailových hlášení (incidenty/požadavky) od uživatelů
• Analýza a řešení incidentů
• Evidence incidentů/požadavků v SD nástroji
• Komunikace a spolupráce s ostatními řešitelskými teamy
• Sledování provozních událostí

    Požadujeme:

    • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru (IT zaměření výhodou)
    • Pokročilá znalost angličtiny
    • Práce na PC (prostředí Microsoft)
    • Komunikativnost
    • Spolehlivost, zodpovědnost
    • Ochota a schopnost učit se
    • Zušenosti s provozem, procesy (ITIL) a nástroji SD výhodou

    Nabízíme:

    • Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející IT společnosti
    • Možnost aktivního využití cizího jazyka
    • Příležitost k seberealizaci
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Stravenkový paušál
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce
    • Zaučení a podporu zkušenějších kolegů po celou dobu
    • Prostor pro seberealizaci - jsme velmi otevřeni novým inovativním nápadům a podporujeme je
    • Získání zkušeností z prostředí velké mezinárodní společnosti
    • Práce vhodná pro studenty/absolventy

    Nástup:

    • IHNED (nebo dle domluvy)

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4 (5 minut od metra Pankrác)

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Pavlína Dobrovická
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika