On Site Support - Mýto

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí mimo jiné i pozemní podpora Kosmických systémů, např. výroba zařízení Electrical Ground Support Equipment pro kosmické sondy a družice.

Společnost Atos IT Solutions and Services s.r.o. hledá uchazeče na pozici On Site Support technik v lokalitě Mýto.

Náplň práce:

• HW a SW správa a údržba počítačů, IP telefonů, sítě, tiskáren a jiné IT techniky
• analýza a řešení incidentů a požadavků u zákazníka
• evidence incidentů/požadavků v SD nástroji
• komunikace a spolupráce s ostatními řešitelskými teamy

    Požadujeme:

    • pokročilá znalost správy OS Windows 7, 10 (certifikace výhodou)
    • schopnost analyzovat HW, SW a síťové závady
    • zkušenosti se správou sítí - TCP/IP, DHCP, DNS
    • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
    • komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
    • ochota a schopnost dále se vzdělávat
    • praxe v oblasti správy počítačů a serverů výhodou

    Nabízíme:

    • Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející IT společnosti
    • 6 týdnů dovolené
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif), služební notebook
    • Práce na zajímavých mezinárodních projektech
    • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na stravování
    • Občerstvení na pracovišti
    • Zajímavou práci v přátelském a kreativním týmu, mimopracovní týmové akce

    Nástup:

    • Dle domluvy

    Místo výkonu práce:

    • Mýto

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Pavlína Dobrovická
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika