.NET SPECIALIST

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí mimo jiné i pozemní podpora Kosmických systémů, např. výroba zařízení Electrical Ground Support Equipment pro kosmické sondy a družice.

Jsme parta lidí na Scrumu hledající mezi nás kolegu, který má zájem rozvíjet svoji kariéru v IT a chtěl by se podílet na vývoji Enterprise aplikací pro domácí ale i mezinárodní zákazníky. Když ti pojmy .NET nebo Angular nejsou cizí a měl si možnost se s nimi setkat, tak si u nás v týmu najdeš místo.

Popis pozice:

• Kreativní projekty na technologiích ASP.NET Core, EF Core, Angular, SQL
• Používaní platforem Docker, Kubernetes, IIS, VSCode, Visual Studio
• Zaměříš se na poslední vývojové technologie a platformy od Microsoftu a Google

    Požadujeme:

    • Alespoň základní znalosti C#, HTML, CSS, Javacript
    • Na škodu ti ale nebudou ani znalosti Typescript, Node.js či Angular.cli, DevExtreme
    • Jakékoliv zkušenosti se zmíněnými technologiemi (práce, škola, hobby)
    • znalost AJ (B2), možnost využití NJ

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené
    • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
    • Multisport karta
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook, automobil
    • Stravenková karta
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny,káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4 (5 minut od metra Pankrác)

    Termín nástupu:

    • IHNED (nebo dle domluvy)

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Pavlína Dobrovická
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4
    Česká republika