Database Developer / Administrator

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu databázových specialistů na projekty v soukromém a státním sektoru. Přidejte se k nám a staňte se součástí rostoucího a vysoce specializovaného týmu odborníků!

Náplň práce:

  • datové modelování
  • správa Oracle a MS-SQL databází
  • vývoj a administrace SQL skriptů
  • programování v PL-SQL, T-SQL

Technologie, se kterými pracujeme:

  • Enterprise Architect
  • GitLab
  • MongoDB
  • MSSQL
  • Oracle

Požadujeme:

  • pokročilé znalosti jazyka SQL, včetně analytických dotazů
  • znalost PL-SQL nebo T-SQL
  • znalost principů datového modelování OLTP a OLAP systémů
  • znalost databázových modelovacích nástrojů: Oracle Data Modeler, Enterprise Architect
  • zkušenosti alespoň s některou z databází: SQL Server 2012 a vyšší , Oracle Database 12c a vyšší
  • zkušenosti s instalací a administrací databází
  • zkušenosti se zálohováním databází a exportem/importem dat
  • zkušenosti s laděním a optimalizací databázových dotazů
  • základní znalost operačních systémů Windows Server a/nebo Linux
  • angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
  • Multisport karta
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Mobilní telefon (* firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
  • Stravenková karta
  • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
  • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
  • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

Nástup:

  • 1.1.2021

Místo výkonu práce:

  • Praha 4 (metro Pankrác)

Kontakt

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Pavlína Dobrovická
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4
Česká republika