Junior accountant

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Junior účetní s vizí profesního růstu

Máte základní znalost účetnictví a chcete se rozvíjet dál? Nabízíme vám prostor pro rozvoj, odpovědnou a smysluplnou pracovní náplň. U nás se dostanete k nejrůznějším oblastem firemního účetnictví, systému SAP i mezinárodním účetním standardům - pojďte s námi růst!

Náplň práce:

• Zajištění oběhu dodavatelských faktur a kontrola správnosti jejich zaúčtování
• Zpracování transakcí v informačním systému SAP
• Příprava účetních dokladů a další dokumentace
• Pomoc pri kontrole správnosti evidence Dlouhodobého hmotného majetku firmy
• Komunikace se zahraničním účetním centrem
• Zpracování nejrůznějších reportů dle potřeb účetního oddělení i spolupracujících úseků
• Podpora účetního týmu v různých ad hoc aktivitách

    Požadujeme:

    • Aby vás účetnctví bavilo!
    • Znalost principů účetnictví a základní znalost zákona o DPH
    • Komunikativní znalost Aj
    • Alespoň 2 letá praxe v oblasti účetnictví
    • Zkušenost s Microsoft Excel

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené
    • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Mobilní telefon (* firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Stravenková karta
    • Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Nástup:

    • Ihned

    Místo výkonu práce:

    Doudlebská 1699/5, 14000 Praha - Praha 4, Česká republika

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Zuzana Horáková Hurychová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha-Praha 4
    Česká republika