SAP Konzultant/Programátor Ostrava

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Hledáme junior/senior SAPisty/ky pro moduly FI/SD/MM a SAP Programátory/ky

Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu - jedničkou v oblasti státní správy, sektoru výroby a hledáme kolegu do našeho týmu.

Náplň práce:

  • Poskytování odborné podpory v oblasti konfigurace a procesů v SAP
  • Nastavování a customizace modulů
  • Komunikace s uživateli
  • Podíl na analýze a tvorbě nových řešení
  • Realizace SAP projektů
  • V případě SAP programátora zapojení do zákaznického vývoje

Technologie, se kterými pracujeme:

  • SAP
  • SAP S/4 HANA

Požadujeme:

  • Zkušeností se systémem SAP R/3
  • Znalost některého z modulů SAP (FI/SD/MM)
  • Znalost ABAP výhodou
  • SAP certifikace výhodou
  • Zkušenosti se SAP S/4HANA výhodou
  • Výborné analytické myšlení a komunikační dovednosti
  • Ochota vzdělávat se a rozvíjet
  • Zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
  • Mobilní telefon (* firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
  • Občerstvení na pracovišti ( káva, voda, čaj)
  • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
  • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

Nástup:

  • Dle domluvy

Místo výkonu práce:

  • Fügnerova 639/13, Ostrava – Přívoz

Kontakt

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Šárka Miketová
Doudlebská 1699/5
140 00  Praha 4-Nusle
Česká republika