System Administrator / Service Delivery Supporter

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Co budete dělat?

• spravovat a starat se o pravidelnou údržbu aplikací, operačních systémů a serverů
• budeš představovat druhou (případně třetí) úroveň podpory
• vést provozní dokumentaci

A co požadujeme?

• orientaci v IT technologiích
• znalost serverových OS MS Windows / Linux technologií
• pokud již ovládáš IBM WebSphere, Apache, MS SharePoint, MS SQL, virtualizační technologie, nebo cokoliv výše nezmíněné určitě to bude pro tebe jen výhodou a my tvé znalosti a předešlé zkušenosti jen uvítáme

    Co nabízíme?

    • 6 týdnů dovolené
    • systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • příspěvek na penzijní spoření
    • stravenková karta
    • občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
    • možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • účast na mezinárodních projektech
    • mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook,
    • zajímavou práci v přátelském týmu a mimopracovní akce

    Nástup:

    ASAP :-)

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika