Brigáda v IT - Mohelnice/ Frenštát p. Radhoštěm - STUDENT VŠ

Jsme #1
na evropském IT trhu

Už máš dost teorie ze školy a chceš jí překlopit do praxe? Přidej se k Atosu – jedné z top 5 IT firem na světě. Působíme např. v oblastech kybernetiky, cloudu, biometrie či systémové integrace. Dost možná jsi nás zaregistroval jako technologického partnera Olympijských a Paralympijských her.

On Site Support Junior - Frenštát pod Radhoštěm / Mohelnice – Part time

Hledáme studenta/ studentku, který/á chce odstartovat budoucí kariéru v IT . Začněte pracovat jako On Site Support technik ve Frenštátu pod Radhoštěm nebo v Mohelnici.

Náplň práce:

  • instalace počítačů – OS W10 a Office 365
  • poinstalační podpora koncových uživatelů počítačů
  • analýza a řešení incidentů a požadavků u zákazníka
  • komunikace a spolupráce s ostatními členy teamu

    Požadujeme:

    • znalost OS Windows 10 a Microsoft Office
    • schopnost analyzovat HW, SW a síťové závady
    • komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
    • ochota a schopnost dále se vzdělávat

    Nabízíme:

    • Přístup k nejmodernějším technologiím
    • Plán osobního rozvoje na každý rok
    • Možnost osobního rozvoje (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací) a posunu v rámci organizace
    • Občerstvení na pracovišti
    • Zajímavou práci v přátelském a kreativním týmu

    Nástup:

    • Dle domluvy

    Místo výkonu práce:

    • Mohelnice nebo Frenštát, záleží na Vás :)

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika