Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Contract Administrator

Náplň práce:

  • Správa projektů z ekonomického hlediska – finanční řízení a kontrola projektu (plánování, fakturace, měsíční uzávěrka, reporting, forecast, investice)
  • Příprava a sestavování kalkulací projektu ve spolupráci s PM a Sales Managerem včetně rekalkulací a konečných kalkulací
  • Příprava nabídek a smluv (cenové, platební a daňové podmínky) včetně evidence a archivace nabídek a smluv
  • Příprava podkladů pro audity a jejich absolvování
  • Sledování a urgence pohledávek
  • Zařizování bankovních záruk
  • Vytváření požadavku na objednávky u dodavatelů
  • Schvalování dodavatelských faktur
  • Správa investic

Požadavky:

  • VŠ ekonomického směru
  • Relevantní zkušenost se správou projektů z ekonomického hlediska
  • Pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • Relevantní praxe s účetnictvím
  • Zkušenost v mezinárodní firmě výhodou
  • Pokročilá uživatelská znalost MS Office
  • Zkušenosti s prací v systému SAP výhodou
  • Chuť a připravenost učit se novým věcem
  • Samostatnou, pečlivou a komunikativní osobnost
  • Velmi dobré organizační dovednosti, schopnost pracovat samostatně

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené
    • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
    • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Stravenková karta
    • Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce
    • Smlouva na dobu určitou

    Office:

    • Praha 4 (5 minut od metra Pankrác)

    Nástup:

    • Čím dříve, tím lépe

    Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Veronika Maroušková