Application Specialist (Support Office Aplikací) TRUTNOV

Jsme #1
na evropském IT trhu

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí mimo jiné i pozemní podpora Kosmických systémů, např. výroba zařízení Electrical Ground Support Equipment pro kosmické sondy a družice.

Náplň práce:

Hledáme kolegu, který se bude podílet na zajištění podpory office/kancelářských aplikacích pro koncové uživatele – analýza využívání, zavádění nových procesů, zavádění nových nástrojů

Požadujeme:

• vzdělání SŠ/VŠ v oboru informatika (není podmínkou, může nahradit dostatečná praxe)
• znalost MS Office aplikací na pokročilé úrovni
• znalost principů počítačových sítí
• znalost programování (C#, VB nebo Java) a mobilních aplikací výhodou
• znalost principu webových aplikací a jejich úprav
• znalost mobilních platforem včetně jejich správy výhodou
• dobrá orientace v aktuálních trendech v IT oblasti
• anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace, technický text, prezentace)

    Na co se můžete těšit:

    • Kontakt s nejnovějšími technologiemi a inovacemi
    • Možnost dalšího profesního rozvoje v oblasti IT
    • Každodenní využití cizích jazyků
    • Zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
    • Příležitost k seberealizaci

    Nástup:

    • Dle dohody

    Místo výkonu práce:

    • Trutnov

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika