Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

1st Level Support Engineer - Praha Stodůlky

Náplň práce:

• analýza a řešení incidentů u zákazníka
• evidence incidentů/požadavků v SD nástroji
• komunikace a spolupráce s ostatními řešitelskými teamy

Požadujeme:

• minimálně středoškolské vzdělání technického směru (IT zaměření výhodou)
• pokročilá znalost angličtiny
• práce na PC (prostředí Microsoft)
• komunikativnost
• spolehlivost, zodpovědnost
• ochota a schopnost učit se
• zkušenosti se správou Microsoft prostředí výhodou

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené
    • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
    • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Stravenková karta
    • Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Nástup:

    Dle domluvy

    Místo výkonu práce:

    • Praha Stodůlky

    Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Nina Brestovanská