Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Service Desk- noční brigáda pro STUDENTY

Start kariéry v IT - 1st Line Support Trainee

Hledáme studenta na pozici operátora dohledového centra v nočních hodinách.

Náplň práce:

• sledování provozních událostí
• komunikace uvnitř i vně support týmu
• evidence problémů podle předdefinovaných pravidel
• provádění rutinních testů

    Požadujeme:

    • student VŠ (IT zaměření výhodou)
    • znalost ČESKÉHO JAZYKA (slovem a písmem) angličtiny
    • práce na PC (Ms Office)
    • spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
    • ochota a schopnost učit se

    Nabízíme:

    • zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející IT společnosti
    • příležitost k seberealizaci
    • přístup k moderním technologiím
    • možnost jazykových kurzů
    • práce v noci a o víkendech
    • práce na DPČ (max. 80 hodin/měsíc)

    Místo výkonu práce:

    • Praha 4 - Doudlebská 1699/5, Nusle (kousek od metra Pankrác)

    Nástup:

    • čím dřív, tím líp :)

    Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Nina Brestovanská