Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

PART TIME - SAP Trainee (pro studenty)

Hledáme studenta/ studentku v předposledním/ posledním ročníku, který/á chce odstartovat budoucí kariéru SAP Konzultanta, Analytika nebo třeba Projekťáka.
Ze začátku tě bude čekat práce na běžících projektech pro významné zákazníky. Postupem času se budeš učit se SAP technologiemi a moduly (SAP S/4 HANA, SAP pro logistiku, SAP pro finance atd..), kde Ti budou k ruce zkušenější kolegové. Tvoje působiště bude převážně na naší pobočce na Doudlebské, ale není vyloučeno, že se podíváš i za zákazníkem. Setkáš se např. s Milem – Head of SAP Operations pro Čechy a Slovensko a dalšímy fajn kolegy.

Náplň práce:

•Výpomoc na běžících projektech - vytváření a zpracování dokumentace
•Koumunikace se zákazníky, pomoc při přípravě projektů
•Spoluúčast na vytváření marketingové strategie - marketingové materiály, produktové listy

    Požadujeme:

    • Student VŠ
    • Znalost MS Office
    • Znalost anglického jazyka
    • Analytické myšlení
    • Ochota učit se novým věcem, samostatnost, flexibilita
    • Mít volno 13.8. :)

    Nabízíme:

    • Práce na dohodu a zajímavé finanční ohodnocení
    • Práce v týdnu po – pá (max. 80 hodin měsíčně),
    • Příležitost k seberealizaci
    • Notebook, telefon
    • Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející IT společnosti
    • Přístup k moderním technologiím
    • Možnost jazykových kurzů
    •Pozice je vhodná pro studenty předposledních a posledních ročníků

    Nástup:

    •srpen/září

    Místo výkonu práce:

    •Praha 4 (metro Pankrác)

    Už máš dost teorie ze školy a chceš jí překlopit do praxe? Přidej se k Atosu – jedné z top 5 IT firem na světě. Působíme např. v oblastech kybernetiky, cloudu, biometrie či systémové integrace. Dost možná jsi nás zaregistroval jako technologického partnera Olympijských a Paralympijských her.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika