Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Marketing Specialist Junior - Student VŠ

Hledáme Markeťáka!

Jsi studentem předposledního ročníku VŠ? Máš zkušenosti s marketingem a chceš se rozvíjet dál? Neváhej a přihlaš se! Hledáme šikovného studenta/studentku z předposledního ročníku VŠ, který/á má zájem prohlubovat své znalosti! Nabízíme přizpůsobení pracovní doby školnímu rozvrhu a volnější pracovní dobu ve zkouškovém!

Náplň práce:

  • Koordinace marketingových aktivit.
  • Návrh a výroba propagačních a firemních materiálů (portfolia, inzeráty, bannery, dárkové předměty, letáky) v souladu s korporátním designem (práce v programech - Photoshop, Indesign, Illustrator)
  • Údržba a update firemního webu. (práce v redakčním systému Wordpress)
  • Údržba a update firemního intranetu a firemní sociální sítě.
  • Organizace odborných a společenských akcí (zajištění prostoru, cateringu, programu).
  • Návrh a realizace digitálních kampaní, vyhodnocování úspěšností kampaní. (SEO, PPC)

    Hledáme někoho, kdo:

    • je studentem bakalářského či magisterského studia marketingové komunikace či blízkých oborů a hledá praxi
    • má velký zájem o oblast marketingu a PR
    • je komunikativní a zvládá bez větších problémů i komunikaci v angličtině
    • je proaktivní, chce se učit nové věci a dokáže pracovat samostatně
    • rád vyhledává nové výzvy a umí se s nimi poprat
    • není mu cizí práce v programech: Photoshop, Indesign, Illustrator, Wordpress

    Nabízíme:

    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce
    • Získání zkušeností z prostředí velké mezinárodní společnosti formou placené stáže (DPP/DPČ; cca 20h/týdně)
    • Zaučení a podporu zkušenějších kolegů po celou dobu stáže
    • Prostor pro seberealizaci - jsme velmi otevřeni novým inovativním nápadům a podporujeme je
    • Moderní pracovní prostředí a pohodový tým lidí

    Nástup:

    ihned

    Místo výkonu práce:

    Praha 4 (5 min od metra Pankrác)

    Už máš dost teorie ze školy a chceš jí překlopit do praxe? Přidej se k Atosu – jedné z top 5 IT firem na světě. Působíme např. v oblastech kybernetiky, cloudu, biometrie či systémové integrace. Dost možná jsi nás zaregistroval jako technologického partnera Olympijských a Paralympijských her.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Dorothy Stankušová