Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Junior .NET Developer (C# nebo Angular)

Jsme parta lidí na Scrumu hledající mezi nás kolegu, který má zájem rozvíjet svoji kariéru v IT a chtěl by se podílet na vývoji Enterprise aplikací pro domácí ale i mezinárodní zákazníky. Když ti pojmy .NET nebo Angular nejsou cizí a měl si možnost se s nimi setkat, tak si u nás v týmu najdeš místo.

Náplň práce:

• Kreativní projekty na technologiích ASP.NET Core, EF Core, Angular, SQL
• Používaní platforem Docker, Kubernetes, IIS, VSCode, Visual Studio
• Zaměříš se na poslední vývojové technologie a platformy od Microsoftu a Google

  • .NET
  • Angular
  • ASP.NET Core
  • C#
  • CSS

Požadujeme:

• Alespoň základní znalosti C#, HTML, CSS, Javacript
• Na škodu ti ale nebudou ani znalosti Typescript, Node.js či Angular.cli, DevExtreme
• Jakékoliv zkušenosti se zmíněnými technologiemi (práce, škola, hobby)
• znalost AJ (B2), možnost využití NJ

Nabízíme:

• 6 týdnů dovolené
• 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
• Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
• Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
• Příspěvek na penzijní spoření
• Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
• Stravenková karta
• Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
• Možnost kariérního růstu v rámci organizace
• Účast na mezinárodních projektech
• Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
• Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

Nástup:

• Dle dohody :)

Místo výkonu práce:

• metro Pankrác

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Kontakt

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Lucia Jevočinová