Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Koordinátor/ka části interního projektu (KB SmartPay)

KB SmartPay v současné době svým zákazníkům mění platební terminály za nové a modernější, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy a podporují nové moderní funkcionality. Zároveň své zákazníky migruje z jedné SW platformy na jinou. Vzhledem k rozsahu projektu hledáme do našeho Client Delivery týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici Koordinátor/ka interního projektu, který/á rozšíří naše řady a bude posilou pro celý proces.

Popis pozice:

- řešení (a koordinace řešení) otevřených otázek a dotazů vztahujících se k procesu výměny terminálů u zákazníků (smluvní i obchodní část)
- koordinace problémů vzniklých v rámci výměny (např. změny smlouvy v systému, technické problémy aj.)
- spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy (obchodní oddělení, marketing atd.)
- komunikace s externími partnery v rámci projektu (call centra, technická podpora)

    Požadujeme:

    - usměvavou osobu, která zapadne mezi ostatní stejně naladěné kolegy a kolegyně
    - dobrou znalost standardních kancelářských aplikací (MS Windows/MS Office)
    - SŠ vzdělání
    - anglický jazyk na dobré úrovni
    - schopnost a ochotu řešit problémy
    - velmi dobrou úroveň komunikačních dovedností

    Nabízíme:

    - 5 týdnů dovolené
    - proplacení prvních 3 dnů nemoci
    - stravenky
    - extra dny volna navíc - Bridge Days
    - příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    - možnost práce z domova
    - flexibilní pracovní dobu
    - notebook, mobilní telefon (+ firemní tarif)
    - systém benefitů Cafeterie
    - možnost dalšího kariérního a profesního růstu
    - občerstvení na pracovišti

    Nabízíme pracovní smlouvu na dobu určitou do 31.12.2019.

    Worldline jako součást skupiny ATOS je evropským lídrem v oblasti platebního styku a transakčních služeb. V současné době působí v České republice pod značkou KB SmartPay.

    Klienty Worldline jsou lokální obchodníci, velké národní společnosti i nadnárodní korporace podnikající v nejrůznějších oborech, ale také municipality a banky.
    Společnost se zaměřuje na 3 hlavní oblasti: Akceptace platebních karet & platební terminály; Mobilita a eCommerce; Zpracování finančních transakcí a licencování software. Naše řešení si kladou za cíl zprostředkovat našim zákazníkům kompletní řešení pro oblast bezhotovostních plateb. Naše produkty reflektují nejnovější trendy, jsou ale zároveň uživatelsky jednoduchá, s nejvyšší úrovní zabezpečení a vysokou užitnou hodnotou.

    Kontakt

    KB SmartPay, Cataps s.r.o.
    Valentýna Mejzlíková
    Lazarská 11/6
    120 00  Praha
    Czech Republic