Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Junior Enterprise Java Developer

Hledáme mezi nás nového kolegu se zájmem o IT, který by se chtěl podílet na vývoji informačního systému pro přední zdravotní pojišťovnu. Říkají ti něco pojmy Java, Service-oriented architecture, SQL a NoSQL databáze, Enterprise Service Bus, Moderní GUI - Vaadin, Agile či Scrum? Se vším zmíněným a s mnohým dalším se setkáš pokud se přidáš k nám.

Náplň práce:

• Spolupracovat na vývoji systému pro zdravotní pojišťovnu
• Podílet se na údržbě systému pro zdravotní pojišťovnu
• Programovat v Javě

  • Java

Požadujeme:

• Základní znalost programovacího jazyka Java, avšak každá další znalost v oblasti IT a vývoje je vítána
• Kontakt s programováním alespoň z projektu ve škole
• Analytické a logické myšlení
• Chuť učit se nové věci a zájem o technologie (nejsou pro nás důležité zkušenosti z firmy, mnohem radši si Tě zaškolíme sami na konkrétní technologii)

Nabízíme:

• 6 týdnů dovolené
• 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
• Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
• Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
• Příspěvek na penzijní spoření
• Stravenková karta
• Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
• Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
• Možnost kariérního růstu v rámci organizace
• Účast na mezinárodních projektech
• Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
• Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

Nástup:

• ASAP :-)

Místo výkonu práce:

• Praha 4 - Pankrác

Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

Kontakt

Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Lucia Jevočinová