Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Account Manager (KB SmartPay) - oblast Čechy

Popis pozice:

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- uzavírání smluvních závazků s obchodními partnery
- spolupráce s aliančním partnerem
- práce s obchodními příležitostmi a jejich úspěšné dokončení
- vedení obchodních jednání v rámci prodeje služeb a nastavování ceny
- konzultace v oblasti poskytovaných produktů a služeb
- komunikace s interními týmy expertů

Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- obchodní praxe min. 2 roky
- aktivní znalost AJ
- flexibilitu, samostatnost
- řidičský průkaz sk. B
- znalost MS Office
- znalost bankovního prostředí výhodou

  • .NET
  • Android
  • Angular
  • ASP.NET Core
  • C#
  • CSS
  • Enterprise Architect
  • HTML 5
  • iOS
  • Java
  • JQuery
  • JUnit
  • MongoDB
  • MSSQL
  • Octopus Deploy
  • Oracle
  • Software Testing
  • Team Foundation Server
  • Universal Windows Platform
  • GitLab
  • Codeception
  • PHP 7

Nabízíme:

- dynamickou pracovní náplň
- práci v přátelském kolektivu s prostorem k vlastní realizaci
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- proplacení prvních 3 dnů nemoci
- stravenky
- dny volna navíc - Bridge Days
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
- možnost práce z domova
- flexibilní pracovní doba
- notebook, mobilní telefon (+ firemní tarif)
- systém benefitů Cafeterie
- možnost dalšího kariérního a profesního růstu
- občerstvení na pracovišti

Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou.

Worldline jako součást skupiny ATOS je evropským lídrem v oblasti platebního styku a transakčních služeb. V současné době působí v České republice pod značkou KB SmartPay.

Klienty Worldline jsou lokální obchodníci, velké národní společnosti i nadnárodní korporace podnikající v nejrůznějších oborech, ale také municipality a banky.
Společnost se zaměřuje na 3 hlavní oblasti: Akceptace platebních karet & platební terminály; Mobilita a eCommerce; Zpracování finančních transakcí a licencování software. Naše řešení si kladou za cíl zprostředkovat našim zákazníkům kompletní řešení pro oblast bezhotovostních plateb. Naše produkty reflektují nejnovější trendy, jsou ale zároveň uživatelsky jednoduchá, s nejvyšší úrovní zabezpečení a vysokou užitnou hodnotou.

Kontakt

KB SmartPay, Cataps s.r.o.
Valentýna Mejzlíková
Lazarská 11/6
120 00  Praha
Czech Republic