Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Vývojář automatizovaných testů (Cyber Security) – Brno

Ve spolupráci s kolegy v Německu vyvíjíme řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti se zaměřením na autentizaci a řízení přístupu. Naše řešení umožňují jednotné přihlášení pro uživatele z různých prostředí, zejména v rámci velkých organizací. Bezpečnost je zaručena použitím standardních technologií a protokolů, kryptografie, multifaktorové autentizace a také pomocí nových technik jako například adaptivní autentizace. Vývojář automatizovaných testů bude úzce spolupracovat s vývojovým týmem. Spolupráce probíhá za použití standardizovaných agilních procesů a nástrojů, zejména metodologie scrum, a sady osvědčených technologií a nástrojů jako je Java, Eclipse, SVN, Maven, Ant a Jenkins.

Náplň práce:

• Vývoj softwarových řešení na poli autentizace a řízení přístupu
• Návrh a vývoj automatizovaných integračních testů v jazyce Java
• Monitorování a vyhodnocování výsledků testů

    Požadujeme:

    • Alespoň základní znalost programovacího jazyka Java
    • Schopnost porozumění technickým specifikacím a standardům
    • Uživatelská zkušenost s operačními systémy Windows Server a/nebo Linux
    • Dlouhodobá účast na projektu
    • Týmová spolupráce, zodpovědnost a aktivní přístup
    • Angličtinu na technické a komunikativní úrovni (B1-B2), znalost němčiny

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené
    • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
    • flexibilní pracovní doba, home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
    • systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • příspěvek na penzijní spoření
    • stravenková karta
    • občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
    • možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • účast na mezinárodních projektech
    • mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook, služební auto
    • zajímavou práci v přátelském týmu a mimopracovní akce

    Místo výkonu práce:

    • Brno - Pražákova 1008/69

    Nástup

    • Asap :)

    Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Lucia Jevočinová