Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

SAP Presales Consultant

Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu, jedničkou v oblasti státní správy a sektoru výroby. Pokud se chcete s námi podílet na rozvoji zajímavého byznysu a být součástí nejrychleji rostoucí SAP skupiny na českém trhu, pošlete nám Vaše CV! Velmi rádi s Vámi probereme možnosti případné spolupráce.

Popis pozice:

• Rozvoj nových obchodních příležitostí ohledně implementací, podpory a rozvoje SAP systémů
• Vytváření a řízení produktové strategie
• Příprava presentací, ukázek, řízení nabídek
• Inovování obchodního procesu

    Požadujeme:

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalšího jazyka vítána
    • Výborná orientace v oblasti podnikových informačních systémů
    • Zkušenosti se SAPem
    • Výborné obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
    • Řidičský průkaz skupiny B
    • Zákaznický přístup, svědomitost, spolehlivost, samostatnost, flexibility

    Nabízíme:

    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • Více než 100 SAP podporovatelů (nenecháme Vás v tom samotného/samotnou)
    • Podpora ze strany stabilní značky a nadnárodního IT partnera
    • Práce v přátelském kolektivu s prostorem pro vlastní seberealizaci
    • Možnost profesního a kariérního růstu
    • Flexibilní pracovní doba
    • 6 týdnů dovolené
    • Systém benefitů kafeterie
    • Proplacené první 3 dny nemoci
    • Stravenky
    • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    • Notebook, mobilní telefon, automobil
    • Moderní kanceláře na Praze 4 u metra Pankrác

    Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika