Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

SW Test Engineer - Šumperk/Brno

Atos je lídrem v digitálních službách, který zaměstnává 120 000 zaměstnanců v 73 zemích a dosahuje ročního výnosu ve výši 13 miliard EUR. Poskytujeme poradenství, systémovou integraci, řízené služby, cloudové operace, řešení pro kybernetickou bezpečnost a mnoho dalšího.
Jsme celosvětovým technologickým partnerem Olympijských a Paralympijských her. Můžete nás najít pod značkami - Atos, Atos Consulting, Atos Worldgrid, Bull, Canopy, Unify a Worldline.

SW Test Engineer (CCP) – mezinárodní projekt

Hledáme nové kolegy/kolegyně do rozšiřujícího se týmu pro práci na mezinárodním projektu se zákazníkem v Německu. Jedná se o novou generaci celosvětově rozšířené komunikační platformy pro přístup k vzdáleným systémům v oblasti IIOT (Industry Internet of Things). Pokud Vás baví pracovat s nejmodernějšími technologiemi a vyvíjet state-of-the-art produkty, tak nám pošlete Vaše CVčko a pojďte s námi tvořit budoucnost…

Popis pozice:

• Integrační testy komponent komunikační platformy v síťovém a cloudovém prostředí
• Manuální a automatizované testy webového rozhraní (Selenium) a REST API
• Automatizovaná instalace a nastavování testovacího prostředí (Linux, AWS)
• Práce v mezinárodním agilním týmu rozděleném na několika lokacích (komunikace v angličtině na denní bázi)

    Požadujeme:

    • Obecné znalosti testovací metodologie
    • Zkušenosti s automatickým testováním
    • Alespoň základní zkušenosti s skriptovacími jazyky (Python, Perl…)
    • Alespoň základní znalosti operačních systémů Unix/Linux
    • Znalost prostředí AWS výhodou
    • Znalost jazyka Java výhodou
    • Angličtinu na komunikativní úrovni (alespoň B1-B2), znalost němčiny výhodou
    • Uvítáme rádi jak seniory, tak i čerstvé absolventy
    • Jedná se o pozici přednostně na plný úvazek, částečný úvazek je možný dle dohody

    Nabízíme:

    • Zajímavé platové ohodnocení
    • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
    • Možnost pracovat v místě Vašeho bydliště (v Šumperku máme pobočku)
    • Služební HW a mobilní telefon
    • Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills/soft skills, včetně možnosti certifikací)
    • Interní jazykové kurzy
    • 4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna s náhradou mzdy
    • Flexibilní pracovní dobu
    • Možnost práce z domu tzv. home office
    • Placené první 3 dny nemoci
    • Systém benefitů kafeterie
    • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    • Stravenky
    • Stabilitu v prostředí velké mezinárodní společnosti
    • Možnost profesního růstu, přístup k nejmodernějším technologiím

    Nástup:

    •od 1.1.2019/ dle dohody

    Zaujala Tě pozice? Ozvi se nám!

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Lucia Jevočinová