Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Senior SAP Consultant - MM

Hledáme zkušeného SAPistu/SAPistku!

Jsme jedním z největších dodavatelů SAP služeb na českém trhu, jedničkou v oblasti státní správy a sektoru výroby.

Popis pozice:

• Vypracovává procesní analýzy, tvoří funkční specifikace, tvoří nabídky
• Odpovědnost za svou oblast v implementačních projektech (od analýzy, po testování a support)
• Kooperace s týmem ABAP programátorů
• Příprava a prezentace nabídek
• Vytváření technické dokumentace a manuálů, komunikace a školení klíčových uživatelů
• Dodávka služeb ve vysoké kvalitě

    Požadujeme:

    • Minimálně 5 let zkušenosti s modulem MM
    • Dobrá znalost Aj (na komunikativní úrovni)
    • Zkušenosti a reference z implementačních projektů
    • SAP certifikace výhodou
    • Zkušenosti se SAP S/4HANA výhodou
    • Výborné analytické myšlení a komunikační dovednosti
    • Mobilita, zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost
    • Nezávislý člen týmu s vynikajícími organizačními schopnostmi a schopností zvládat více úkolů ve stanoveném čase

    Nabízíme:

    • 6 týdnů dovolené
    • 1x za rok proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
    • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
    • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
    • Příspěvek na penzijní spoření
    • Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook.
    • Stravenková karta
    • Občerstvení na pracovišti (káva, voda, čaj)
    • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
    • Účast na mezinárodních projektech
    • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávaní certifikací
    • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

    Nástup:

    • dle dohody

    Místo výkonu práce:

    • Kanceláře na Praze 4 (5 min. od metra Pankrác)

    Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika