Popis pozice

Jsme férový
a štědrý zaměstnavatel

Service Desk-SLOVENSKÝ JAZYK-vhodné pre ABSOLVENTOV SŠ/VŠ

Service Desk - 1st Line Support Engineer

Hľadáme kolegu na pozíciu operátora prvej úrovne špecializovanej užívateľskej podpory pre slovenských zákazníkov na hlavný pracovný pomer. Pozícia je vhodná pre absolventov stredných/vysokých škol, ktorí chcú začať kariéru v IT!

Náplň práce:

• Orientuješ sa v IT oblasti a chceš získať dalšie skúsenosti napr. s evidenciou incidentov/požiadavok v SD nástroji?
• Naučíme ťa analyzovať nahlásené problémy podľa definovaných procesov a postupov
• Na dennej báze budeš príjmať a riešit hlásenia aj od českých uživateľov a sledovať prevádzkové udalosti vrátane on-site výjazdov ku klientom.
• Práca na mezinárodných projektoch.

    Požadujeme:

    • Minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru (IT zameranie výhodou)
    • Slovenský jazyk, Anglický jazyk
    • Znalosť MS Office
    • Komunikatívnosť
    • Spoľahlivosť, zodpovednosť
    • Ochotu učiť sa
    • Skúsenosti s prevádzkovaním, procesmi (ITIL) a nástrojmi SD sú len vítané
    • Vodičský preukaz skupiny B

    Ponúkame:

    • 6 týždňov dovolenky
    • 1x za rok preplatené prvé 3 dni práce neschopnosti z dôvodu choroby do 100% výšky
    • Systém benefitov kafetérie (až do výšky 14 tis. Kč/ročne)
    • Príspevok na penzijné sporenie
    • Mobilný telefón (+ firemný tarif aj pre súkromé účely), služobný notebook
    • Stravovacia karta
    • Občerstvenie na pracovisku (káva, voda, čaj)
    • Možnosť kariérneho rastu vrámci organizácie
    • Účasť na mezinárodných projektoch
    • Možnosť interných jazykových kurzov, školení a získavania certifikácií
    • Priateľský tím a pravidelné mimopracovné akcie

    Nástup:

    • Čím skôr, tým lepšie :)

    Miesto výkonu práce :

    • Praha 4 - metro Pankrác

    Jsme Atos - lídr v digitálních službách, zároveň jedna z pěti nejlepších IT firem na světě a stálý technologický partner při organizování Olympijských a Paralympijských her. Do našeho portfolia se řadí například služby a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti, cloudu, biometrie či systémové integrace.

    Kontakt

    Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
    Šárka Miketová
    Doudlebská 1699/5
    140 00  Praha 4-Nusle
    Česká republika